O firmie

Jako DEKO Power Technologies Sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki DEKO na rynek Polski. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedawanych produktów.

 

 

DEKO jest producentem i globalnym dostawcą narzędzi domowych i sprzętu naprawczego, oferującym klientom na całym świecie dobrej jakości produkty o modnych wzorach i nowoczesnych technologiach.

Produkty marki DEKO wyróżniają się jakością wykonania, a trwałością i designem oraz dbałością o szczegóły mogą równać się topowym produktom znanych marek. Są one jednak oferowane w niższej cenie dzięki czemu charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Nasze markowe produkty charakteryzują się wytrzymałością, mocą, wysoką dokładnością i niezawodnym działaniem. Zdobyliśmy reputację dzięki ergonomicznym projektom produktów, rygorystycznej kontroli jakości i ulepszonym usługom.

Naszym celem jest dostarczanie klientom narzędzi o najlepszej jakości w rozsądnej cenie. Dzięki temu sprzęty DEKO zdobyły zaufanie użytkowników na całym świecie.

Dzięki naszym licznym centrom magazynowym i dystrybucyjnym na całym świecie klienci mogą kupować nasze produkty za pośrednictwem kanałów online i offline. Eksportujemy nasze produkty do ponad 35 rynków zagranicznych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie.

 DEKO MAPA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl